Uğur Mahallesi 848 Sokak No:68/B Kemeraltı – Konak / İZMİR
0530 386 96 79
info@yarenmedikal.com - yarabakim@yarenmedikal.com

MED-COVER Yatan Hasta Bakımı

Bizim için değerlisiniz.

MED-COVER YATAN HASTA BAKIMI
Basit Müdahaleler, Olağanüstü Sonuçlar…

Özellikle normal yollardan vücut bakım ihtiyacını karşılayamayacak durumdaki bireyler için tasarlanmış olan MED-COVER Yatan Hasta Bakım serisi ürünler kullanımı kolay, kontaminasyonu riskini önleyen, temizlik, bakım ve koruma etkisine sahiptir.
Geleneksel yıkama yöntemlerinde kullanılan sabun benzeri ürünler cildin pH derecesini düşürerek ciltte kurumaya sebep olmakta ve kuruyan cilt belli bir zaman sonra çatlamaya başlamaktadır. 
Cilt üzerinde aşırı bazik maddelerden kaynaklı oluşan çatlaklar tüm enfeksiyon riskine açık bir hal almaktadır. 

MED-COVER Yatan Hasta Bakımı Serisi ürünler cildin nötral pH derecesine sahiptir ve cilt ile uyumludur. Akredite Laboratuvarlar tarafından yapılan testler sonucunda herhangi bir irritasyona sebep olmadığı ispatlanmış ürünlerdir.

Sağlıklı hasar görmemiş ciltlerin üst yüzeyinde cildi tüm dış etkenlerde korumak için bariyer tabaka (asit tabakası) bulunmaktadır. Fakat aşırı bazik temizleme ürünleri kullanımı sonucu bu tabaka zarar görür ve cilt tüm dış tehditlere açık kalır.
Benzer ürünlerden farklı olarak MED-COVER Yatan Hasta Bakımı Serisi ürünler zengin içeriğindeki etken maddeleri(Dimethicon) ile cilt üzerinde bariyer tabakası oluşturarak kuruma ve çatlamadan kaynaklı yatak yaralarının oluşumunu da engeller. Kurumuş olan cildi nemlendirmek için sağlıklı hücrede bulunan ve cildin nemli kalmasını sağlayan Phopholipid bileşenini içermektedir. 

MED-COVER Yatan Hasta Bakımı Serisi ürünler oluşturduğu bariyer tabaka ile cildi enfeksiyon riskine karşı korur, Phopholipid ile hücrelerin ihtiyacı olan suyu bünyelerine katmasına yardımcı olur,  Aloeverea, E vitamini ve provitamin B5 ile güçlendirilmiş formülü ile cilde esneklik kazandırır ve besler. Bileşimindeki Allantoin ile ölü hücreleri ciltten uzaklaştırır. 

 


 

× Whatsapp