Uğur Mahallesi 848 Sokak No:68/B Kemeraltı – Konak / İZMİR
0530 386 96 79
info@yarenmedikal.com - yarabakim@yarenmedikal.com

Hakkımızda

Bizim için değerlisiniz.

 

2005 Yılında  büyük bir heyecanla kurulan firmamız ege bölgesinde sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Samimiyet dürüstlüğü ilke edinen firmamız bu alanda her zaman  yenilikleri ve değişimi takip ederek, bünyesinde bulunan sağlık çalışanları ile özellikle son yıllarda yatan hasta bakımı ve modern yara bakım ürünleri  üzerine hem ürün hem de uygulama hizmeti ile uzmanlaşmış ve branşlaşmış  kadrosu ile iş ortaklarımızla  beraber bu alanda en iyi hizmeti gayret etmeyi ilke edinmiştir.

 

Vizyonumuz

İnsana değer veren paylaşımcılığı destekleyen Türk sağlık sisteminin gelişimine ve beklentilerine kapsamlı ,yaratıcı yenilikçi bakış açısıyla yüksek kalitede ürün grubu ile katkı sağlamaktır.güçlü büyüme ile sektörde değer yaratmak,kalitede yaratıcılıkta,hizmette  ve teknolojik gelişmeleri takip ederek hep bir adım önde olmayı ilke edinmiştir.

 

Misyonumuz

Türkiye ve dünyadaki sağlık sektöründeki yeni gelişmeleri ve sağlık standartlarını takip etmek sağlık  çalışanlarının ve hastaların can güvenliğini ve konforunu en üst düzeye taşıyacak ürünleri sunmak üstün hizmet anlayışıyla saygın istikrarlı ve güçlü bir medikal firma yaratmak , Türkiye’nin her yönde uzmanlaşmış lider medikal firmalar arasında bulunmaktır.

 

Saygılarımızla.

 

 

× Whatsapp